Responsive menu Produkty
Naposledy zobrazené


EMAIL:

wwwmobilprislusenstvosk@gmail.com


KONTAKTUJTE NÁS
+421 902 58 15 77


Kuriér GLS + 1,90€
pre objednávky nad 50€ ZADARMO


Najčerstvejšie novinky na facebooku
 

Ochranné kryty a knižkové púzdra pre Honor 8

V ponuke môžete nájsť tenké jednofarebné obaly až po pevnejšie kryty ktoré ochránia Váš Honor 8. Zrkadlové kryty ozdobené kamienkami alebo kvetmi určené pre nežnejšiu časť populácie a nakoniec pánske knižkové púzdra v rôznych prevedeniach.

K dispozícii taktiež Ochranné Tvrdené Sklo Nillkin Amazing H+ PRO pre Honor 8.

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok:

skladom +4 7.90 € Frosted Nillkin kryt pre Honor 8 - zlatý Frosted Nillkin kryt pre Honor 8 - zlatý Frosted plastový kryt pre mobilné zariadenie Huawei Honor 8 v zlatom prevedení. skladom +3 7.90 € Frosted Nillkin kryt pre Honor 8 - čierny Frosted Nillkin kryt pre Honor 8 - čierny Frosted plastový kryt pre mobilné zariadenie Huawei Honor 8 v čiernom prevedení. skladom +1 7.90 € Knižkové púzdro pre Honor 8 - čierne Knižkové púzdro pre Honor 8 - čierne Knižkové púzdro na magnetické zapínanie pre mobilné zariadenie Honor 8 - čierne skladom +4 8.90 € Nillkin Sparkle púzdro pre Huawei Honor 8 - ružové Nillkin Sparkle púzdro pre Huawei Honor 8 - ružové Nillkin Sparkle vyklápacie púzdro s aktívnym okienkom pre mobilné zariadenie Huawei Honor 8 - ružové skladom +1 9.90 € Obal Flower pre Honor 8 zlato ružový Obal Flower pre Honor 8 zlato ružový Dámsky silikónový kryt Flower pre Honor 8 so zlatým lesklým okrajom a dekoráciou v podobe kryštálov a kvetov ružovej farby. Kryt pre Váš Honor 8 tak v sebe skladom +5 6.40 € Obal Nature TPU Nillkin pre Honor 8 - zlatý Obal Nature TPU Nillkin pre Honor 8 - zlatý Priehľadný gumený kryt so zlatým odtieňom pre mobilné zariadenie Huawei Honor 8 tenký iba 0,6mm od značkového výrobcu mobilného príslušenstva. vypredané 6.40 € Obal Nature TPU Nillkin pre Honor 8 - čistý Obal Nature TPU Nillkin pre Honor 8 - čistý Priehľadný gumený kryt pre mobilné zariadenie Huawei Honor 8 tenký iba 0,6mm od značkového výrobcu mobilného príslušenstva. skladom +4 6.40 € Obal Nature TPU Nillkin pre Honor 8 - šedý Obal Nature TPU Nillkin pre Honor 8 - šedý Priehľadný gumený kryt so šedým odtieňom pre mobilné zariadenie Huawei Honor 8 tenký iba 0,6mm od značkového výrobcu mobilného príslušenstva. vypredané 9.90 € Ozdobný kryt pre Honor 8 - zlatý Ozdobný kryt pre Honor 8 - zlatý Silikónový kryt so zrkadlovým efektom a ozdobnými kamienkami pre mobilné zariadenie Huawei Honor 8 - zlatý vypredané 13.90 € Púzdro Twin 2in1 pre Honor 8 - tmavo modré Púzdro Twin 2in1 pre Honor 8 - tmavo modré Všestranne využiteľné knižkové púzdro Twin 2in1 pre mobilné zariadenie Honor 8 v tmavo modrom prevedení. Oddeliteľný držiak telefónu umožňuje použiť skladom +1 13.90 € Púzdro Twin 2in1 pre Honor 8 - čierne Púzdro Twin 2in1 pre Honor 8 - čierne Všestranne využiteľné knižkové púzdro Twin 2in1 pre mobilné zariadenie Honor 8 v čiernom prevedení. Oddeliteľný držiak telefónu umožňuje použiť púzdro skladom +3 7.90 € Though Armor kryt pre Honor 8 čierny Though Armor kryt pre Honor 8 čierny Armor kryt pre mobilné zariadenie Honor 8 čiernej farby. Odolný kryt z mäkkého TPU pre dokonalú ochranu. skladom +1 7.90 € Though Armor kryt pre Honor 8 šedý Though Armor kryt pre Honor 8 šedý Armor kryt pre mobilné zariadenie Honor 8 šedej farby. Odolný kryt z mäkkého TPU pre dokonalú ochranu.