Responsive menu Produkty
Naposledy zobrazené


EMAIL:

wwwmobilprislusenstvosk@gmail.com


KONTAKTUJTE NÁS
+421 902 58 15 77


Kuriér GLS + 1,90€
pre objednávky nad 50€ ZADARMO


Najčerstvejšie novinky na facebooku
 

Ochranné kryty a obaly pre Honor 9 Lite

Magnetické púzdra a dámske ozdobné silikónové obaly v rôznych farebných prevedeniach určené pre Honor 9 Lite. Kryty so zrkadlovým efektom a okrasnými kamienkami.

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok:

skladom +1 8.90 € Armor kryt pre Honor 9 Lite - čierny Armor kryt pre Honor 9 Lite - čierny Odolný ochranný kryt Armor pre Honor 9 Lite v čiernom prevedení. Kryt sa skladá z dvoch častí, ktoré dokonale tlmia nárazy a ochránia Váš Honor 9 Lite aj pred skladom +1 8.90 € Armor kryt pre Honor 9 Lite - šedý Armor kryt pre Honor 9 Lite - šedý Odolný ochranný kryt Armor pre Honor 9 Lite v šedom prevedení. Kryt sa skladá z dvoch častí, ktoré dokonale tlmia nárazy a ochránia Váš Honor 9 Lite aj pred skladom +1 8.90 € CARBON Armor kryt pre Honor 9 Lite - grafitový CARBON Armor kryt pre Honor 9 Lite - grafitový Armor kryt pre mobilné zariadenie Honor 9 Lite grafitovej farby. Odolný kryt z mäkkého TPU pre dokonalú ochranu. skladom +1 8.90 € CARBON Armor kryt pre Honor 9 Lite - čierny CARBON Armor kryt pre Honor 9 Lite - čierny Armor kryt pre mobilné zariadenie Honor 9 Lite čiernej farby. Odolný kryt z mäkkého TPU pre dokonalú ochranu. skladom +1 8.90 € Obal Flower pre Honor 9 Lite - medeno ružový Obal Flower pre Honor 9 Lite - medeno ružový Dámsky silikónový kryt Flower pre Honor 9 Lite s medeným lesklým okrajom a dekoráciou v podobe kryštálov a kvetov ružovej farby. Kryt pre Váš Honor 9 Lite tak skladom +2 8.90 € Obal Flower pre Honor 9 Lite - zlato ružový Obal Flower pre Honor 9 Lite - zlato ružový Dámsky silikónový kryt Flower pre Honor 9 Lite s medeným lesklým okrajom a dekoráciou v podobe kryštálov a kvetov ružovej farby. Kryt pre Váš Honor 9 Lite tak skladom +1 7.90 € Obal PRISM pre Honor 9 Lite - čierny Obal PRISM pre Honor 9 Lite - čierny Pevný silikónový kryt s čiernym rámom a 3D vzorom pre mobilné zariadenie Honor 9 Lite v čiernom prevedení skladom +2 5.00 € Ultra Slim 0,3mm obal pre Honor 9 Lite Ultra Slim 0,3mm obal pre Honor 9 Lite Výnimočne tenký ochranný obal Ultra Slim 0,3mm pre Honor 9 Lite zabezpečí Vášmu mobilu základnu ochranu pred jeho poškodením.